Leerkrachten

eimink-groep-1a-hilde

Hilde Nitert

h.nitert@eimink.nl

leerkracht groep 1a

maandag, dinsdag en woensdag

eimink-groep-1a-annet

Annet Ruiter

a.ruiter@eimink.nl

leerkracht groep 1a

donderdag en vrijdag

eimink-groep-1b-lenneke

Lenneke van der Wal

l.vanderwal@eimink.nl

leerkracht groep 1b

maandag, dinsdag en woensdag

eimink-groep-1b-jeannet

Jeannet Berghuis

j.berghuis@eimink.nl

leerkracht groep 1b

donderdag en vrijdag

eimink-groep-2b-vera

Vera van der Linde

v.vanderlinde@eimink.nl

leerkracht groep 2a

maandag, dinsdag woensdag en vrijdag

Hilde Nitert

h.nitert@eimink.nl

leerkracht groep 2a

donderdag

Stephanie Siers

s.siers@eimink.nl

leerkracht groep 2b

maandag t/m vrijdag

team-eimink-61

Suzanne Stege

s.stege@eimink.nl

leerkracht 3a

maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

team-eimink-54

Jeanet Beumers

j.beumers@eimink.nl

leerkracht groep 3a

woensdag

Charlotte de Wit

stagiaire 3a

flexibel

Anouk Kok

a.kok@eimink.nl

leerkracht groep 3b

maandag,  dinsdag en woensdag om/om

Sharon de Jong

s.dejong@eimink.nl

leerkracht groep 3b

woensdag om/om, donderdag en vrijdag

eimink-groep-4b-loes

Loes Peeze

l.peeze@eimink.nl

leerkracht groep 4a

maandag t/m vrijdag

Kim Baveld

k.baveld@eimink.nl

leerkracht groep 4b

maandag en dinsdag

Annemieke Weijers

a.weijers@eimink.nl

leerkracht groep 4b

woensdag, donderdag en vrijdag

eimink-groep-5b-brenda

Brenda Heideman

b.heideman@eimink.nl

leerkracht groep 5a

Bouwcoördinator middenbouw

maandag t/m vrijdag

Kirsten Wolthuis

lio-stagiaire groep 5a

donderdag en vrijdag

Marleen van Harten

m.vanharten@eimink.nl

leerkracht groep 5b

maandag, donderdag en vrijdag

Lotte Mekenkamp

l.mekenkamp@eimink.nl

leerkracht groep 5b

dinsdag en woensdag

eimink-groep-6b-anke

Anke Schabbink

a.schabbink@eimink.nl

leerkracht groep 6a

maandag t/m vrijdag

Els Roozendaal

e.roozendaal@eimink.nl

leerkracht groep 6b

maandag, dinsdag en woensdag

Marjolein ter Elst

m.terelst@eimink.nl

leerkracht groep 6b

donderdag en vrijdag

eimink-groep-7b-nanniek

Nanniek Bijen

n.bijen@eimink.nl

leerkracht groep 7a

Bouwcoördinator bovenbouw

maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Wim Mulder

leerkracht groep 7a

w.mulder@eimink.nl

vrijdag

Marieke Leusink

m.leusink@eimink.nl

leerkracht groep 7b

maandag t/m vrijdag

eimink-groep-5a-marian

Marian Groote Wassink

m.grootewassink@eimink.nl

leerkracht groep 8a

maandag

eimink-groep-8a-tom

Tom Hedeman

t.hedeman@eimink.nl

leerkracht groep 8b

maandag t/m vrijdag

eimink-groep-8b-liesbeth

Liesbeth Kuipers

l.kuipers@eimink.nl

leerkracht groep 8a

dinsdag t/m vrijdag

Mulders-Luttikhuis Esther

Esther Mulders-Luttikhuis

e.mulders@eimink.nl

muziekdocent maandag